Ülke/Şehir :
Fatih Mahallesi, Yakacık Cd. 34885 Sancaktepe/İstanbul
Email :
tesisatuzmaniniz@gmail.com
Telefon :
+90 536 671 45 90

Kavacık’ta Çiğdem Hanım’ın Evinde Duşakabinin Su Sızdırdığını Tespit Ettik

Tesisat Uzmanınız | Su Kaçağı Tespiti | Petek Temizliği | Sıhhi Tesisatçı | tesisatuzmaniniz.com > Bizden Haberler > Kavacık’ta Çiğdem Hanım’ın Evinde Duşakabinin Su Sızdırdığını Tespit Ettik

Günümüzde Artık Her Yeri Kırıp Dökerek Aranan, Ciddi Zaman Kaybına Ve Külfete Neden Olan Su Sızıntısı Veya Su Kaçağı Tespiti Teknoloji Yardımı Ile Çok Kısa Sürede, Kırıp Dökmeden Gerçekleştirilmektedir. Üstelik Kaçağın Olduğu Yer Noktasal Olarak Tespit Edilmektedir. Başka Bir Ifade Ile Su Sızıntısının Veya Su Kaçağının Olduğu Nokta Teknolojik Cihazlar Yardımı Ile Milimi Milimine Tespit Edilmektedir. Tesisat Uzmanınız  Olarak Firmamız, Tüm Tespit Ve Tamir Işlemlerine 2 Yıl %100 Garanti Vermektedir.

Müşteri Her Zaman Daha Net Sonuçları Görmek Ister. Termal Kamerayla Sistemi Zeminde Gözle Görünmeyen Isı Farklarını Ekran Üzerinde Kullanıcıya Renklendirip Ortaya Çıkarır. Sıva Altına Döşenen Su Borularında Sıcak Su Kaçıran Yerde Isı Farkı Oluşur. Su Biriken Bölgelerin Ekran Görüntüsü Yukarıdaki Resimlerde Gösterilmiştir. Termal Kameraların Kullanıldığı Alanlar Sıcak Su Tesisatları, Kalorifer Tesisatlarında Ve Izolasyon Sorunu Yaşanan Yerlerdir.

Nereden Geldiği Belli Olmayan Su Sızıntılarıyla Uğraşmak, Yerini Bulup Tamir Etmek Çok Zor Bir Iştir. Bazen Bu Durum Öyle Karmaşık Olur Ki Her Tarafı Kazıp, Kırmanıza Rağmen Sonuç Elde Edilemez. Sızan Suları Bulmak Için Geliştirilen Cihazlar Birkaç Yıldır Kullanılmaktadır.Termal Kamera  Sıcak Ve Soğuğa Duyarlıdır.

Günümüz Teknolojisi Ile Su Tesisatlarındaki Sızıntı Ya Da Kaçak Kısa Zamanda Noktasal Olarak Tespit Edilebilmektedir. Tesisatınızın Gerek Sıcak Su Hattında, Gerekse Soğuk Su Hattındaki Herhangi Bir Kaçak Hiçbir Yeri Kırmadan, Çok Kısa Zamanda Noktası Noktasına Tespit Edilebilmektedir. Eski Sistemsizliğin Ve Ekipmansızlığın Vermiş Olduğu Maddi-Manevi Tüm Sıkıntıları Ortadan Kaldırmaktadır. Size Maddi Olarak Da, Zaman Olarak Da Ciddi Tasarruf Imkanı Sağlamaktadır.

Unutulmaması Gereken Bir Konu Vardır Ki; O Da Hiçbir Teknoloji Insan Olmadan Çözüm Üretememektedir. Firmamız , Su Kaçağı Tespitinde Teknolojinin En Son Ürünleri Olan Ekipmanları Tercih Ederken, Ekibini De Işinde Uzmanlaşmış, Donanımı Güçlü Arkadaşlardan Oluşturmaktadır. Deneyimli Uzman Arkadaşlarımız Size Yardımcı Olacak, Sorununuzu En Kısa Zamanda Çözüme Kavuşturacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir