Ülke/Şehir :
Fatih Mahallesi, Yakacık Cd. 34885 Sancaktepe/İstanbul
Email :
tesisatuzmaniniz@gmail.com
Telefon :
+90 536 671 45 90
Benim evde uzak petekler neredeyse hiç isinmiyordu ve bende sitenizdeki bilgileri okuduğumda sebebinin peteklerin şimdiye kadar hiç temizlenmemiş olması olabileceğini düşündüğümden petek temizliği yaptırmak istedim bunun için de sizin firmanızı tercih ettim. Temizlik işlemi tamamlandığımda gördüm ki benim ev daha önce ısınmıyormuş; evde resmen ısı devrimi gerçekleşti ? Bu kadar fark yaratacağını düşünmüyordum, benzer sorunu olanlara şiddetle tavsiye ederim. Firmanıza da teşekkür ederim.
Tolga Tapin
Bireysel Müşteri
Öncelikle Ali Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kalorifer tesisatımızdaki sorunu temizledikten sonra çözemeyip,üstüne üstlük kombi ile kollektör arasındaki alanı kırıp tıkanıklığı bu şekilde bulmaktan başka çare olmadığını söyleyen tesisatçının tam tersine Tesisat Uzmaniniz tarafından hiç bir kırma dökme işlemi yapılmadan ısınma sorunumuz yılın bu soğuk günlerinde yarım saatte çözüldü. Dürüst ve prensipli çalışmalarının, başarılarının devamını dilerim.
Ahmet Dursun
Bireysel Müşteri
Petek temizliği için irtibata geçtiğimiz tesisatçı, 1 saat gibi kısa bir sürede işini tamamladı ve alt bölgesi ısınmayan radyatörlerimiz artık ısınıyor. Ancak maalesef ki bir problemle karşılaştık. Kombinin, radyatörlerle olan bağlantı yerinden, petek temizliği için gelen kişilerden sonra, su sızmaya başladı. Bunun için tekrar aradığım zaman, tekrar evimize geldiler. Problemin, kombi bağlantısını yapan kişilerin boruyu kaynatmadıkları için, en ufacık bir temas ile yerinden oynadığı ve su sızdırdığı ortaya çıktı. Ali Usta ve yardımcısı, çok temiz ve güler yüzlü bir şekilde çalışarak işlerini hallettiler. Şu anda hiç bir problemimiz yok ve olmayacak gibi de duruyor. Herhangi bir tesisat probleminiz olduğunda, Tesisat Uzmanınız'ı aramanızı tavsiye ederim. İşlerinde gerçekten iyiler. Özellikle saat konusunda çok hassaslar. İlk defa söylediği saatten erken gelen usta gördüm :)) çok teşekkürler.
Gamze Önal
Bireysel Müşteri
Peteklerimizi temizleyen ve sorunlarını çok profesyonelce gideren Ali Usta ve yardımcısı Mahmut Ustaya teşekkürler. Bu alanda gördüğüm en profesyonel ve güler yüzlü yaklaşıma sahip ustalardı. Ülkemde böyle işini profesyonelce yapan ve her sorumuza nazikçe yanıt veren insanların olduğunu görmek beni gerçekten gururlandırdı. Tekrar teşekkürler.
Burak Ödemiş
Bireysel Müşteri