Ülke/Şehir :
Fatih Mahallesi, Yakacık Cd. 34885 Sancaktepe/İstanbul
Email :
tesisatuzmaniniz@gmail.com
Telefon :
+90 536 671 45 90

Bakır boru tesisatı, çok eski zamanlarından beri kullanılan bakır malzemeler, günümüzde hala etkin şekilde kullanım alanı bulup, özellikle tesisat sistemleri için konforlu çözümler üretmektedir.Firmamız, bu yüksek performanslı ürün için bakırboru tesisatı yapımı, bakımı ve onarımı süreçlerinde hizmet vermektedir.

Bakırın en önemli özelliklerinden biri, dış etkenlere karşı geliştirdiği dirençtir. Bu yönüyle inşaatlarda da sık kullanılan bakır, dış etkenlere ve zaman bağlı yıpranmalardan etkilenmez. Yapıların sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağladığı için tesisat sistemlerinde de çok iyi sonuçlar veren bakır, kaygan iç yüzeyi sayesinde küçük borularla bile çalışmaya uygundur. Böylece hem uzun ömürlü hem de tasarruflu bir çalışmaya izin verir.

Bakır boru, diğer yapı malzemelerine göre yüksek mukavemeti ile çalışma koşullarının zor şartları için uygundur. Isıya ve basınca dirençli olması, tesisat sistemlerinde oluşabilecek kazaların ve yapım aşamasında koşullara bağlı yıpranmanın önüne geçmektedir.

Bakır malzemenin dayanıklılığı ve güvenli bir ortam yaratması, onun kullanım alanını da genişletmektedir. Yüksek ısılara çıkabilen kalorifer sistemlerinde dahi güvenle kullanılabilen bakır, uç koşullar haricinde hasar görmez ve tamir gereksinimi doğurmaz. Böylece kullanıcı için tasarruflu ve konforlu bir yaşam alanı sunan Tesisat Uzmanınız bakır malzeme işleri için kaliteli ve uygun çözümler sağlamaktadır.